Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak nakrknout páníčka?

13. 1. 2007

Darunino šílenství mě opět donutilo uspořádat další anketu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Docela to chápu

(Fido, 10. 3. 2008 12:57)

Paráda, jsem ráda, že v tom nejsem sama.
Já jsem pro změnu majitelkou "neštěkavé" japonské špicky ( asi nečetla potvora standart ) a tříměsíční choďanky, která ještě po měsíci u nás "neví" jak se jmenuje. Hold, když se neslyší nemusí se ani poslouchat, že.

Renato, gratuluju Vám oběma k obrovským úspěchům na poli pracovním a přeju Ti šťastnou ruku při výběru nové psí slečny. Olga

Megeran je štěkna obecná

(rychejda, 4. 2. 2007 17:14)

Myslím, že nic nemá Megeru. Z toho štěkání se jednou zcvoknu. je normální, jet si 750km daleko pro neštěkavou borderku a ta pak nezavře hubu? Nejhorší je, že si ani nejsem jistá, zda megera chápe, jak mne to točí. Já na ni křičím, vyhrožuji a ona nic, naprotso žádná reakce..... a to mne točí ještě víc.. Jsem chudák, musím se politovat, možná Megera nepřežije pubertu.....

Dneska mě Meruna namíchla dokonale,

(Dara, 28. 1. 2007 20:46)

protože ani po dvou letech na parkuru nestihla zaregistrovat, že mezi bočnicemi jsou i laťky.Dement.

Clifton je zdroj všeho

(Pilot, 13. 1. 2007 20:18)

smradu, prachu a chrápání v naší domácnosti. Vytáčel mě celkem úspěšně vždycky, ale od té doby, co jem na "mateřské dovolené" si to trochu víc beru osobně:-)Ale jak psala Renata, jinak je to Clifáček!

Klerouš taky :-)

(rychejda, 13. 1. 2007 15:47)

Renčo já ti naoprosto rozumím. To co ti dnes dělala Meruna na dištancích, mi Klerina dělává také a velmi ráda... Klerina je umí a skvěle, bezchybně, rychle-no prostě báseň. Pak se někdy stane, že přijdu na cvičák a ona dělá, že vůbec neví, která bije a vyběhne jen na dva metry, otočí se a řve na mne.... V tu chvíli bych ji zabila. nejhorší to bylo, když jsem byla v žatci si zatrénovat, díval se na mne pan prezident kuchta a Klerina tam tohle předvedla, to by se mne krve nedořezal....... Avšak musím říci na Klerininu obranu, že na zkouškách je zatím vždy udělala hezky, ale co není, může být :-D.

Meruna ví, čím mě namíchnout :-)

(Dara, 13. 1. 2007 14:51)

Nejvíc mě vytáčí, její řvaní a otáčení se při práci. Zejména na vysílačce a při vyhledávání. Myslím ale, že ještě nemá úplně ujasněné pojmy a dojmy. Když si jí nevšímám, nezbývá ji než samostatně pracovat. Ale ty začátky jsou na mrtvici. Tohle dělala zpočátku při agility, když nevěděla, kam má běžet. Stejně mám ale vždycky při jejích záchvatech rudo před očima.Znáte taky tyhle pocity? Škoda,že neexistujou zvláštní školy pro psy.Hned bych ji tam šoupla.
Teda jen někdy.Jindy je to zase Mišánek.